Oferta do pobrania w PDF.

REKLAMA NA PÓŁKACH

Shelfliner – zadrukowany pasek umieszczany na krawędzi półki, zawierający logo produktu, hasło
Shelf Stopper – jest najbardziej popularnym sposobem na przyciągnięcie klientów do produktu na półkach. Łatwy w instalacji i wszechstronny, nośnik ten jest idealny dla większości lokalizacji i rodzajów sklepów. Jeszcze bardziej efektowny w wersji podświetlanej od tyłu.
Digital Shelf Stopper – Wersja z ekranem LCD. To rozwiązanie pozwala wyświetlić znacznie więcej informacji dla klientów, zdobyć ich uwagę i zachęcić ich do zakupu produktów.
Shelf Topper – element reklamowy, umieszczany nad półką

Wobbler – reklama ruchoma przytwierdzana do krawędzi półki lub stojąca na niej. Idealna do podkreślenia poszczególnych produktów.
Może dostarczyć dodatkowych informacji o produkcie lub kategorii.

GRAFIKA NA PODŁODZE

Naklejki – Reklamy przyklejone na ziemi to doskonały sposób, aby wyróżnić swoje produkty na strategicznych pozycjach w sklepach, np. przy wejściach, w pobliżu półek.

TRAYE

Są to systemy organizacji przestrzeni na półce. Tacki dostosowujemy do kształtu i kolorystyki produktu, aby wyróżnić go spośród konkurencji i sprawić, że zostanie zapamiętany. Pomagają utrzymać porządek na półce zapełnionej produktami w wielu rodzajach, dzięki nim nic się nie przewraca.

REKLAMA NA BRAMKACH WEJŚCIOWYCH

Ten rodzaj reklamy to bardzo widoczne i kreatywne rozwiązania dla kampanii. Zwraca uwagę przy wejściu do sklepu i silnie oddziałuje na klientów.

NAKLEJKI NA DRZWIACH WEJŚCIOWYCH

Jest to bardzo widoczny i atrakcyjny nośnik. Nadaje się do dużych wizualizacji. Przyciąga uwagę klientów przy wejściu do sklepu lub centrum handlowego.

REKLAMA Z BOKU LODÓWEK

Przestrzeń z boku lodówki idealnie nadaje się do promowania nabiału czy chłodzonych napojów i alkoholi.

REKLAMA NA WÓZKACH

Wózek to mobilny nośnik reklamowy, działający w całym sklepie. Pozwala na podkreślenie marki i produktów przez cały czas trwania zakupów. Klienci mają reklamę w ich linii wzroku, co jest silną sugestią do wyboru produktów w sklepie

DISPLAYE KARTONOWE

Displaye kartonowe są niedrogie, funkcjonalne i atrakcyjne. Efektownie prezentują produkt i efektywnie komunikują markę. Można im nadawać niemal dowolne kształty, a dzięki nowoczesnym technikom druku także i dowolną kolorystykę.

Oferujemy:
-standy półkowe
-standy paletowe
-standy hakowe
-standy inywidualne

DISPLAYE NA LADĘ

Bliskość kasy sprawi, że impuls zdecyduje o zakupie. Każdy nasz display przyciąga wzrok niebanalną formą, idealnie eksponuje produkt i wyróżnia w wielości kolorów i marek.

KOSZE WYPRZEDAŻOWE

STANDY POSTACI

ŚCIANKI I MONIDŁA

Mavil – POS produkcja. Najwyższa jakość wykonanych materiałów reklamowych.