Nasz zespół

Zgrani ludzie (i przyjaciele) do Twoich usług!

Jakub Markowski

Jakub Markowski

Dowódca

Kuba. Warszawiak. 1,5 roku doświadczenia w branży architektonicznej. Podróżnik z zamiłowania. Ciekawy świata. Otwarty na ludzi. Wymagający. Z pomysłem na życie. Lubiący wszystkich ze wzajemnością. Motocyklista. Szczery do bólu. Odpowiedzialny za to co robi. Aktywny i pełen energii od rana. Dlaczego ja? Bo nikt tego tak dobrze nie zrobi!

Beata Kiryluk

Dyrektor Ds. Rozwoju Sprzedaży

Ostoja firmy - u Niej pojęcia „nie mogę”, „nie dam rady” po prostu nie istnieją. Zawsze wytrwale dąży do realizacji postawionego sobie wcześniej celu i prawie zawsze jej się to udaje. Kocha wyzwania na wysokości i skoki ze spadochronem oraz wypoczynek na łonie natury. Zawieszona przez Nią poprzeczka wisi naprawdę wysoko. Jej bardzo aktywny tryb życia w żadnym wypadku nie pozwala nazwać Jej domatorką. Zdecydowana w działaniu i skuteczna jak mało kto.

Paweł Turkowski

Paweł Turkowski

Identyfikacja wizualna i DTP

Nie lubi mówić o sobie, słucha ludzi by inspirować się otaczającym go światem. Wierzy, że dobra współpraca to klucz do sukcesu. Zawsze otwarty na ciekawe propozycje. Śpi mało albo wcale. Ciągle coś poprawia, ulepsza, tworzy i miesza.

Magda

Eventy & PR

Lubi sobie stawiać cele wysoko i udowadniać całemu światu, że to właśnie jej się uda. Jej pasją jest taniec, w którym może pokazać swoje prawdziwe oblicze - odważnej, zdecydowanej i pewnej siebie kobiety. Lubi żyć szybko, ale nie umrze młodo, bo wciąż ma tyle pomysłów do zrealizowania. Doskonale dogaduje się z ludźmi.

Poznałeś już nasz zespół? Daj poznać i siebie! Zapraszamy do kontaktu.